Zaman YGS Denemeleri İndir - Cevap Anahtarı

2011-05-30 00:36:00

 

Bu yazımızda Zaman Gazetesi ve Fem Dersanesi iş birliğiyle hazırlanan ve her hafta yayınlanan YGS denemelerinden örnek olarak iki tanesini paylaşıyoruz.

 

Zaman Denemeleri İndir

FEM Dersanesi Deneme İnir

 

,

 

Not: İlgili dosyalar üçüncü parti bir dosya indirme sitesi olan turbobit.net sitesi üzerinden sunulmaktadır. Aşağıdaki indirme linkleri sizi bu siteye yönlendirecek ve indirme işleminizi bu site üzerinden ücretsiz olarak gerçekleştirebileceksiniz. Bu site üzerinden dosya indirmesi oldukça kolaydır ancak nasıl dosya indireleceğini hiç bilmiyorsanız veya dosya indirmede sorun yaşıyorsanız hazırladığımız Turbobit Dosya İndirme anlatımı yazımıza bakabilirsiniz. Video ve resimli anlatım mevcuttur. Aşağıdaki indirmeler yeni sayfada açılacaktır. Bu sayfayı hemen kapatmayınız. Eğer indirmede sorun yaşarsanız yukarıdaki anlatım linkine tıklayarak nerede takıldığınızı görebilirsiniz.


 

 

 

Zaman YGS Denemesi indir

 

Zaman YGS Denemesi (2 Mart 2011) İndirmek İçin Tıklayınız

(cevap anahtarı dosyanın içindedir)

 

Zaman YGS Denemesi (23 Şubat 2011) İndirmek İçin Tıklayınız

(cevap anahtarı dosyanın içindedir)

 

Not: Dökümanlar zip dosyası içinde pdf olarak yer almaktadır, görüntüleyebilmek için ilgili programlara sahip olmalısınız. Nelere sahip olmanız gerektiğini bilmiyor veya dosyaları görüntülemekte sorun yaşadıysanız okumaya devam edin: İndirdiğiniz ilgili dosyalar zipleme adı verilen bir teknoloji ile tek parça yapılarak tek seferde indirilebilmesi mümkün hale getirilmiştir. İndirdiğiniz dosya bir zip dosyası olacaktır. Bu tarz dosyaları görebilmeniz için öncelikle bu zipli dosyayı ayıklama adı verilen bir işlemden geçirmelisiniz. Bunun için hemen her bilgisayarda bulunan win-zip, win-rar, 7-zip vb. ücretsiz sürümü de bulunan zip programlarını kullanabilirsiniz. Eğer kullandığınız işletim sistemi Windows Vista ya da Windows 7 ise bu programların yüklü olmasına da gerek yok. İlgili zip dosyasını, "sağ tık" > "Tümünü Ayıkla" diyerek ayıklayabilirsiniz. Bu ayıklama işlemi sonucunda ilgili klasörlerin içerisinde pdf uzantılı dosyalar bulacaksınız. Bu pdf uzantılı dosyalar ise hemen her bilgisayarda bulunan Adobe Reader adı verilen bir program vasıtasıyla görüntülenebilmektedir. Eğer bu pdf dosyalarını görüntüleyemiyorsanız Adobe Reader adlı bu ücretsiz programı kurduktan sonra görüntüleyebilirsiniz.

 

Not:  Verilen denemeler tanıtım ve öğrencilere faydalı olunması amacıyla verilmiştir, yeni deneme paylaşımında bulunulayacaktır. Her çarşamba Zaman Gazetesi tarafından verilen bu denemeleri orjinal baskı kalitesinde alarak çözmeniz daha isabetli olacaktır. Alacağınız denemelerin cevap anahtarlarınasinav.zaman.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Ya da Güven-Der üyesi dersanelerin herhangi birine öğrencisi olmasanız da başvurarak bu sınavlara gerçek sınav ortamında girmeniz mümkün. Fem, Maltepe, Pi Analitik, Körfez gibi 600'e yakın dersane Güven-Der'e üyedir.

 

İlgili denemeleri çözmek isterseniz yazıcıdan çıktı alarak gerçek sınav havasında çözmeniz çok daha isabetli olacaktır. Başarılar dileriz..303
0
0
Yorum Yaz